جدیدترین مطالب
خانه / چالش های جدید / احتیاجات ساخت چالش مانکن

احتیاجات ساخت چالش مانکن

چالش مانکن این روزها یکی از مباحث روز جمع های و دورهمی هاست. این چالش همانطور که در مطلب "چالش مانکن چیست" اشاره شد، افراد در یک حالت ثابت مانند یک مانکن بدون حرکت می ایستند و فردی از همه افراد فیلم برداری می کند. این چالش برای اجرا احتیاجاتی دارد که در این مطلب و در ادامه توضیحاتی در مورد آن ارائه می دهیم.

 

۱- ایده

چالش مانکن به روش ها و با ایده های مختلفی اجرا شده است. این ایده ها بسته به نوع دورهمی افراد و یا جمع بستگی دارد. افراد برای پیاده سازی این چالش از تمامی امکانات اطراف خود استفاده می کنند. مکان های تفریحی، محل کار، ورزش، مهمانی، پارک و … همه جا قابلیت اجرای این چالش وجود دارد و تنها کافیست که با کمی خوش ذوقی فکر یا ایده ای برای اجرا به ذهن شما خطور کند. این نکته را همیشه در نظر داشته باشید که معمولا چالش های اجرا شده از امور و کارهای روزمره استفاده می شود. البته هستند کسانی که از اتفاقات عادی استفاده نکرده اند و حتی از مونتاژ های کامپیوتری استفاده کرده اند. ولی در صورتی که در مسابقه چالش مانکن کلیپو  "فیکس شو، فیلم بگیر"  می خواهید شرکت کنید استفاده از تصاویر کامپیوتری و مونتاژ شده حتما امتیاز بالایی برای شما خواهد داشت ولی استفاده از تدوین های نادرست و نامناسب می تواند به جای امتیاز مثبت، امتیاز منفی برای شما داشته باشد. پس در صورتی که کار تدوین و مونتاژ تا به حال انجام نداده اید به جای استفاده از تصاویر غیرعادی و تخیلی از یک ایده جذاب استفاده کنید.

 

۲- موزیک

به دلیل ماهیت این چالش باید از یک موزیک پس زمینه برای فیلم استفاده کرد. از ابتدا موزیک "بیتلز سیاه" برای این موزیک استفاده شده است و غالبا با این موزیک شناخته می شود. اما برای شرکت در مسابقه چالش مانکن کلیپو  "فیکس شو، فیلم بگیر" استفاده از موزیک های متنوع و جالب نسبت به ایده و فیلم شما می تواند امتیاز بالاتری برای شما داشته باشد. در واقع بهتر است که از موزیک معروف این چالش استفاده نکنید. استفاده از موزیک مرتبط با موضوع شما می تواند به مراتب برای شما امتیاز به ارمغان آورد برای مثال در صورتی که چالش شما به ورزش و یا حرکات سریع ارتباط دارد بهتر است از موزیک با ریتم تند استفاده شود و در صورتی که چالش شما با حالت یا موضوعی ملایم و آرام است می توانید از موزیک ملایم و حتی عاشقانه استفاده کنید.

متاسفانه امکان ارائه فایل موزیک برای قراردادن در ویدیو شما به دلیل تنوع و زیاد بودن موزیک های قابل استفاده وجود ندارد. 

 

۳-مونتاژ

برای سادگی کار می توانید از یک گوشی با قدرت تصویربرداری بالا استفاده کنید تا ویدیو های با کیفیتی تهیه کنید. بعد از ذخیره تصاویر مورد نظر خود می توانید از یکی از برنامه های موبایلی زیر برای هر دو نوع گوشی اندروید و iOS استفاده کنید تا هم مونتاژ و تغییرات مفیدی روی ویدیوی خود داشته باشید و هم به راحتی موزیک مورد نظر خود را روی ویدیو اضافه کنید. حتی می توانید به تصاویر خود افکت و رنگ خاصی نیز اضافه کنید.

 

دانلود برنامه اندرویدی Magisto Video Editor

دانلود برنامه اندروید

دانلود برنامه اندرویدی VIVAVIDEO: Free Video Editor

دانلود برنامه اندروید

 

دانلود Viva Video برای iOS

دانلود برای اپل

                                                                                   

 

 

 

بعد از تهیه و نهایی سازی کلیپ از طریق ربات تلگرامی کلیپو به آدرس زیر ویدیو های خود را ارسال نمایید.

>> شرکت در مسابقه چالش مانکن

 

برای مشاهده ویدیو های ارسالی و شرکت داده شده در مسابقه به آدرس مراجعه نمایید.

کلیپ های ارسالی 

 

 

مطلب پیشنهادی

پیام کوتاه

سیستم پیام کوتاه چگونه کار می کند؟

شاید آن زمان که «نیل پاپ ‌ورت»، یکی از مهندسان شرکت مخابراتی «وودافون» انگلستان، در …

یک نظر

  1. ممنون از سایت و ممنون از سازندگان برنامه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *