جدیدترین مطالب
خانه / اخبار / کلیپو بهترین تولید کننده محتوای دیجیتال از جشنواره رسانه های دیجیتال

کلیپو بهترین تولید کننده محتوای دیجیتال از جشنواره رسانه های دیجیتال

 نهمین دوره جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد و مجموعه های فعال در این حوزه برگزیدگان خود را شناختند. از بین حدود ۲۵۰۰ رسانه شرکت کننده در این رقابت؛ کلیپو توانست تندیس برترین رسانه دیجیتال در بخش تولید و نشر محتوا  را از آن خود کند.

برترین تولید کننده محتوا رسانه های دیجیتال

به همین بهانه به معرفی قسمت های مختلف کلیپو می پردازیم؛ هدف مهم پروژه کلیپو از تهیه فیلم؛ بهبود زائقه مخاطب و تامین نیازهای آموزشی، سرگرمی و اجتماعی جامعه ایرانی است. کلیپو با اراده ای راسخ سعی دارد با احترام به ارزش های اجتماعی و اخلاقی این نیاز را پاسخ دهد.

از میان انبوه کلیپ ها و ویدیو های موجود در جهان پهناور اینترنت بهترین، موثرترین و با کیفیت ترین ها انتخاب می شوند این انتخاب توسط یک تیم کارکشته با نگاه جامعه شناسانه، روانشناسانه و با محوریت ذائقه روز جهان انجام می شود. این کارگروه خط مشی برمبنای اختصار، مفید بودن، کاربری دقیق و سرعت انتقال پیام مفاهیم را پیش رو قرار می دهند تا مناسب ترین فیلتر برای انبوه ویدئو ها لحاظ شود.

پس از دسته بندی ویدیوها محصولات دو مسیر موازی را طی می کنند گروهی به ترجمه و تولید محتوای نوشتاری به روز برای گفتار فعالیت می کنند و گروهی دیگر سعی در ارتقای کیفی تصاویر انتخابی را دارند تا محصولی با کیفیت بصری بالا توام با پارامتر زیبایی شناسانه غنی ارائه گردد.

واحد دوبلاژ با شبکه ای گسترده و فعال ازدوبلرهای توامند دوبله کلیپ ها را بر عهده دارند که با وجود بکارگیری افراد متخصص و تجهیزات موجه کارها از ذره بین سامانه نظارت کیفی عبور خواهند کرد تا به واحد تدوین برسند.

پس از انجام تدوین و مونتاژ ویدئو ها برای قرا گرفتان مقابل چشمان شما به دپارتمان فنی می رسند تا در این قسمت به محتوایی دیجیتالی تبدیل شوند.

تیم پشتیبانی فنی امور مربوط به وبسایت و اپلیکیشن را بر عهده دارند.(دانلود اپلیکیشن) مهندسان این واحد با تلاشی شبانه روزی، بارگذاری مستمر کلیپ ها را بر عهده دارند تا در هر زمان و هرجایی بتوانید آنها را روی کامپیوترهای شخصی یا موبایل هایتان مشاهده کنید و بهترین تندیس و تقدیر را که همان لبخند رضایت شماست به دستان کلیپو برسد.

 

برترین تولید کننده محتوا رسانه های دیجیتال           برترین تولید کننده محتوا رسانه های دیجیتال       

 

 

 

[taq_review]

مطلب پیشنهادی

خانم الوندی - دومین برنده کلیپو

قرعه کشی دومین جایزه بزرگ جشنواره کلیپو

جشن بزرگ کلیپو با جایزه ویژه در عید سعید فطر ماه مبارک رمضان در طاقت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *