جدیدترین مطالب
خانه / اطلاعات عمومی / چگونه یک مصاحبه شغلی و استخدامی خوب داشته باشیم.

چگونه یک مصاحبه شغلی و استخدامی خوب داشته باشیم.

مشاوره شغلی

یکی از مهمتری نیاز های انسان کار و تامین نیاز های روزمره خود است. برای این مهم باید از سدی به نام مصاحبه شغلی برای استخدام گذر کرد که این امر برای بسیاری از افراد دشوار و یا حتی طاقت فرساست. مشاوره در مورد استخدام یکی از عوامل مهمی است که همه ما به آنها نیاز داریم و باید فرد یا افرادی را در کنار خود داشته باشیم تا بتوانیم این امر را انجام دهیم. حتما برای شما هم این نکته پش آمده است که بخواهید در جایی استخدام شوید و با استرس های مختلفی از جمله سوالاتی که پرسیده می شود روبرو شوید و یا نشان دادن توانایی های خودتان یکی از مهمترین عوامل پیش روی شما باشد. در واقع شما باید در مصاحبه شغلی، خود واقعی تان را نشان دهید و درواقع نمایش آنچه که نیستید حتما باید برای شما سخت و یا حتی ترسناک باشد.

در این بخش می خواهیم ویدیویی از یک مشاوره در این زمینه را به شما معرفی کنیم. (کلیپ مشاوره برای مصاحبه های شغلی ) ویدیویی که در آن فردی نیازمند مشاوره است. این فرد تا به حال تجربه کاری مفید نداشته است و به صورت جدی در جایی استخدام نشده است. او بعد از اتمام درس دانشگاهی و با گذراندن تنها کارهای پاره وقت ساعتی ، در حال پیدا کردن یک کار ثابت و واقعی است و در این زمینه استرس و ناراحتی های زیادی دارد که در این ویدیو مشاور در نظر دارد تا به او راهنمایی های لازم را ارائه دهد. این کلیپ جدید در گروه کلیپو آماده و دوبله شده است.

به طور کلی و در واقع می توان گفت یک فرد باید حتما خود واقعی خود را در مصاحبه نمایش دهد ولی این کار باید با روش های خاص خود انجام شود که در این ویدیو می توانید ببینید.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از کسی یا کسانی این جمله را شنیده باشید که کار هست ولی باید آن را پیدا کرد و یا حتی شاید خود شما هم با این موضوع برخورد کرده باشید که با فرستادن رزومه یا سوابق کاری خود برای جاهای مختلف تماس های مختلفی داشته باشید. اما مشکل کجاست که استخدام نمی شویم و یا با مشکلات بعدی روبرو می شویم ؟ پیشنهاد می کنم بعد از دیدن این ویدیو ، با توجه به نیاز جامعه در زمینه استخدام و مصاحبه های شغلی که بسیاری با آن دست و پنجه نرم می کنند، آن را منتشر کنید و یا در شبکه های اجتماعی خود قرار دهید.

مشاهده ویدیو:

کلیپ جدید مشاوره برای مصاحبه های شغلی

 

 

مطلب پیشنهادی

تومان واحد جدید پول ایران

سفر تومان از لفظ روزانه مردم تا پول ملی در روزهای اخیر صحبت از خداحافظی …

یک نظر

  1. میشه یک مقاله کامل در این باره بزارین که واقعا چگونه مصاحبه خوب انجام بدیم برای استخدام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *