جدیدترین مطالب
خانه / مقالات / نفس ها حبس! جنجالی ترین نمایشگاه تلکام با کلیپو!

نفس ها حبس! جنجالی ترین نمایشگاه تلکام با کلیپو!

کلیپو در نمایشگاه تلکام

در نمایشگاه بین المللی تلکام امسال، از اول تا آخرش، همراه شماییم. با کلی هیجان و انرژی و با همکاری اپراتور همراه اول، کلیپو در نمایشگاه بین المللی میزبان شماست.

امسال، برنامه های متنوع کلیپو تلفیقی از شادی و سرگرمی تا اهدای جوایز ویژه و دعوت از چهره های سرشناس و محبوب شماست:

  •        هر صدا یک تست و هر برنده یک قرارداد همکاری! با حضور دوبلورهای حرفه ای، استودیو باکس کلیپو در غرفۀ همراه اول، به استعدادیابی در زمینۀ دوبلاژ اختصاص داره. به این معنا که شما می تونید بطور رایگان استعداد صداپیشگی خودتون رو امتحان کنید. فقط کافیه در این مسابقه ثبت نام کنید و تست بدید تا در صورت پذیرفته شدن، همکار دائمی ما در کلیپو باشید. علاوه بر این، می تونید توی قرعه کشی جایزۀ ویژۀ کلیپو در روز آخر نمایشگاه هم شرکت کنید. به بهترین صدای کلیپو، علاوه بر عقد قرارداد رسمی به عنوان همکار در کلیپو، یک دستگاه تلفن همراه تقدیم خواهد شد.
  •        هر خونه یک کلیپ، هر کلیپ یک جایزه! با شرکت توی “بازی صدخانه ای” می تونید شانس برنده شدنتون رو از بین صد جایزۀ روزانه، امتحان کنید. پشت هر خونه از صفحۀ این بازی، یک جایزه پنهان شده. با انتخاب هر خونه و دیدن کلیپ یک دقیقه ای، شما به عضویت کلیپو درمیایید و احتمال زیاد برندۀ یکی از صد جایزۀ ما می شید؛ کارت شارژ، فلش، پاوربانک و کارت های هدیۀ ایران اپس از جملۀ این جوایزه. فراموش نکنید شما روزانه صد شانس برای برنده شدن توی مسابقه دارید.
  •        هر حضور یک همراهی و هر همراه هزار سرگرمی! کلیپو برای شما سرگرمی ویژه ای هم داره. با حضور در تایم استیج کلیپو، می تونید هنرمند و مجری توانمند کشورمون، محمود شهریاری رو همراه کنید و از فضای مفرح و هیجان انگیز کلیپو لذت ببرید.

همراه ما باشید از چهارم تا هفتم مهرماه در نمایشگاه بین المللی تلکام، واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی، سالن همراه اول.

مطلب پیشنهادی

وضعیت ایران در جنگ جهانی اول

گرچه تا کنون جهان از نتایج این کابوس بسیار لطمه دیده است، جنگ جهانی اول …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *