جدیدترین مطالب
خانه / اخبار / قرعه کشی دومین جایزه بزرگ جشنواره کلیپو

قرعه کشی دومین جایزه بزرگ جشنواره کلیپو

جشن بزرگ کلیپو با جایزه ویژه در عید سعید فطر

خانم الوندی - دومین برنده کلیپو

ماه مبارک رمضان در طاقت فرسا ترین روزهای سال به پایان رسید و عید سعید فطر با جشن های بسیاری در سراسر کشور برگزار شد. اما عید امسال رنگ و بوی دیگری برای ما داشت و کلیپو دومین برنده جایزه بزرگ سالانه خود را شناخت.

سری دوم مسابقه بزرگ کلیپو امسال هم با جایزه شگفت انگیز یک میلیارد ریالی خرید آپارتمان همراه بود. شعف قرعه کشی درکنار مشخص شدن نام برنده خوش اقبال امسال نیز هیجان انگیز بود. سال گذشته در ایام نیمه شعبان بود که در یک جشن بزرگ در پارک پردیسان با حضور هنرمندان و چهره های شاخص در کنار برگزاری جشنواره بادبادک ها، قرعه کشی و لحظات هیجان انگیز معرفی برنده را به تصویر کشیدیم.

 

برنده اول کلیپو

ناباوری برنده صحنه های جالبی را رقم زد و لذت  این نکته که جایزه کلیپو چقدر می تواند گره گشای هموطنان باشد، امسال هم جشنواره را شیرین تر کرد.

 

مصاحبه با برنده دوره اول

 

 برنده امسال مادر و پسر تهرانی بودند که به رویای خانه دار شدن خود رنگ حقیقت زدند. با اهدای جایزه به ایشان یک جشنواره شیرین دیگر برای کلیپو به پایان رسید. این مراسم با حضور نماینده رسمی اپراتور همراه اول برگذار شد و جوایز توسط ایشان به برنده اهدا شد.

گفتگو با مادری خوش شانس از تهران که برندۀ جایزۀ ویژۀ کمک هزینه آپارتمان ۱۰۰ میلیون تومانی شد. با هم لحظه های جالب دریافت جایزه را در این ویدیو مشاهده می کنیم.

 

کلیپو با ویدئوها جذاب و جشنواره های مختلف منتظر بیرون آمدن نام شما از گردونه قرعه کشی خواهد بود.

شما هم می توانید با عضویت در سرویس از طریق دانلود اپلیکیشن کلیپو یا از طریق ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۳۰۷۵۲۵ در قرعه کشی شرکت کنید. و از خدمات و محتوای ویدیویی خاص آن که به عنوان برترین تولید کننده محتوای دیجیتال سال ۱۳۹۵ برگزیده شده است، استفاده کنید.

 

 

 

[taq_review]

مطلب پیشنهادی

تماس صوتی تلگرام

تلگرام از هرچیز دیگری در زندگی امروزی شهروندان ایران پرکاربردتر است. بیش از ۸۰ درصد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *