جدیدترین مطالب
خانه / مقالات / داستان کلیپو- قسمت دوم

داستان کلیپو- قسمت دوم

گوشی های همراه ما بستری قابلی برای عرضه و انتشار ویدئو و کلیپ های جدید هستند. مساله اصلی محتوایی ست که منتقل می شود. با آنچه در باب محتوا گفتیم میتوان ارزش گذاری آن را به چند مورد کلیدی خلاصه کرد:بروز و معتبر،گزیده،جامع و مختصر
جذاب، متناسب با ویژگی های مخاطب.
فرایند نخست جستجوی ویدئو از منابع بروز و معتبر است که با توجه به گروه بندی های موضوعی متنوع در کلیپو صورت می گیرد.سپس این ویدئو ها مورد بازبینی قرار گرفته و گلچین می شوند. موارد حذفی و مدت زمان ویدئو و سناریوی ساخت در مورد ویدئوهای تولیدی مشخص می شود.
حالا نوبت به ترجمه است که متناسب با ژانر، سبک ویدئو و مدت زمان آن صورت می گیرد. ویدئوها پس از ترجمه بهو استودیو دوبلاژ انتقال می یابند. دوبله ویدئوها با دقت خاصی ، متناسب با تصاویر و با رعایت شخصیت ها و ژانرها انجام می شود و در نهایت برای ویرایش به بخش تدوین فرستاده می شود. تدوین ویدئوها با اعمال موارد حذفی، ترکیب ها و موسیقی گذاری مناسب انجام میشود. بازبینی نهایی و بارگذاری ویدئو برروی اپلیکیشن مرحله نهایی این فرآیند است حالا یک ویدئو که با زبان مرجع در گوشه ای دیگر از دنیا تولید شده در قالب یک کلیپ دوبله فارسی، محتوای ارزشمندی را در اختیار بیننده قرار می دهد. تمام این مراحل با برنامه ریزی و از طریق یک پنل نرم افزاری کنترل و بهینه می شوند.
یک تیم فنی متشکل از برنامه نویسان، انیماتورها و گرافیست ها نیز کار طراحی ، پیاده سازی و مدیریت اپلیکیشن و سایت کلیپو را بر عهده دارند تا کابران بتوانند به صورت روزانه و به ساده ترین شکل ممکن، حاصل ساعات ها تلاش و کار گروهی را بر گوشی های همراه و صفحه کامپیوتر خود تماشا کنند. اَپ کلیپو به گونه ای طراحی شده که پس از هر بار ورود کاربر تعداد ویدئوهایی که از آخرین بازدید او به اپ اضافه شده را به او اطلاع می دهد. در صفحه نخست بخشی به نام “چه خبر؟” وجود دارد که به جدید ترین رخدادهای روز جهان و تقویم روزهای خاص سایر کشورها می پردازد هدف از ایجاد چنین بخشی بروز کردن اطلاعات کاربران و تناسب اَپ با اتفاقات روز ایران و جهان است .

در تب تازه ها می توان آخرین ویدئوهای تولید شده در استودیو کلیپو را یافت. با دنبال کردن کانال ها نیز می توان علاقه مندی های شخصی را به طور جداگانه در اپلیکیشن دسته بندی نمود. بهترین کلیپ ها از نگاه کاربران هم در تب محبوب ترین در دسترس هستند.
با کلیپو در هر سن و سال و با هر سلیقه ای می توان مطالبی مفید، سرگرم کننده و عین حال آموزنده در ۱۱ گروه موضوعی مختلف را به تماشا نشست. با توجه به رسالت کلیپو در تولید و انتشار محتوای پاک و طبقه بندی شده امکان عضویت،مشاهده و دانلود کلیپ کوتاه برای تمام کاربران سایت clipo.tv وجود دارد
در این صفحه شنبه و چهارشنبه هر هفته با شما از کلیپو خواهیم گفت. با ما همراه باشید

مطلب پیشنهادی

تاثیر اینترنت در زندگی مدرن

امروز کلیپو برای شما از اینترنت و تاثیرات آن می گوید. بیشترین تاثیر اینترنت بر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *